Scorched 3D

Debian Türkiye sitesinden

Konu başlıkları

Tanım

Scorched3D'ye hoşgeldiniz , Kavrulmuş dünyanının yeniden 3 boyutlu yapılmış hali. Topçu tarzı oyunlara alışık olmayanlar için, oyun mantığı yok edilmeden cephede diğer tüm tankları yok etmek. çeşitli savaş başlıklarını hedeflerinize fırlatırken yer çekimi, rüzgar, arazi ve düşmanlarınızın savunmasını hesaba katıp bunu başarabilirsiniz. Görevin tankını gücünü belirleyerek eğimlendirmek ( atışın için kararlaştırılan momentum enerjisi, birincil olarak uzaklığı belirler), Kardırma (atışınızın eğimini belirler), ve 3B doğası gereği yeni bir Scorched3D ögesi açı (hareket halinde iken atışınızı sağa yada sola ayarlar).

Hala tankınızı nasıl kullanacağınızı, kamerayı nasıl kullanacağınız bilmelisiniz, ve kullanıcı grafik arayüzünü okumalısınız. Bu rehber ana şeylerin nasıl olduğunu size anlamaya çalışacaktır.

Kurulum

synapticden scorched3d paketini kurun

Zaman

Scorched3D oyunları belirli zamanlardaki raundlardan yapılmıştır ve bu sırayı belirler. Her sıra bir atıştır ve ii parçada değerlendirilir nişan alma ve ateşleme. . Nişan alma gücü, kaldırmayı, ve açıyı, silah seçimini, aktif hale getireceğiniz eklentileri ayarladığınız ve ateşlediğiniz kısımdır. kısım kabaca 40 saniyede biter, sunucu ayarlarına göre değişir sizin ve diğerlerinizi yapacağı gibi bütüm sunucu ayarlarını yapıcaksınız. Ateşleme sadece seçimlerinizin sonucunu görüntülemedir, yorumlanan efektler uygulanır.

Raundlar genellikler en fazla 10-15 sıra olur, sunucu ayarlarına göre değişir, bşlangıçta alış veriş yapıp silah ve eklentiler alabilceginiz yada satıp para kazanabileceğiniz, alış veriş dönemi olur. Hiç bir tank sağ kalmayınca veya kaç tank kaldığına bakılmadan sıra limiti aşıldığında raund biter. Eğer sıralar atışlara eşitse, raundlar haklara eşit sayılabilir. Ölürseniz gelecek raunda kadar onayamazsınız.

Oyunlar öldürdüğünüz ve para biriktirdiğiniz raund serilerinden oluşur ve sonunda oluşan raund sayısını ayarlayın. Bir kere limit aşıldığında , kazanan belirlenir, ve yeni oyun başlar genel toplam sıfırlanır.

Scorched40.1-1-large.jpg

Scorched40.1-2-large.jpg

Scorched40.1-8-large.jpg

Screenshot-39.1-2-large.jpg

City-38.jpg

scorched41-1-large.jpg

Kaynak