Transmission

Debian Türkiye sitesinden

Hakkında

Sadece ihtiyacınız olan -- Olmayanların hiç biri

Transmission hafif yapılı ve güçlü bir BitTorrent istemcisidir. Basittir, sezgisel arayüzü hangi masaüstü çehresini seçerseniz seçin sıkı bir şekilde bütünleşir. Transmission işlevsel özellikleri sağlamak ve gereksiz özelliklere bogmamak için bir denge saglar.Daha iyisi, herkesin kullanımı ve düzenlemesi serbesttir.

O Sadece Çalışır

Transmission beş işletim sisteminde dogal olarak çalışır. Sorunsuz ağınızın yapılandırılması, hatalı veri barındıran üyelerin zekice kovulması, protokol şifrelemesi, gurup üyesi değişimi özellikleri ile Transmission ile dosyalarınızı mümkün olduğunca hızlı indirebilirsiniz. Bunların hepsi arkaplanda yapılır, kullanıcı karmaşık ayarlar hakkında endişelenmez.

Açık Kaynak

Transmission tamamiyle açık kaynaklıdır, çoğu kodunun lisansı liberal MIT License altındadır ve seçilen kodlar GNU genel kamu lisansı altındadır. Eğer Transmissiona yardım etmek isterseniz, geliştirme sayfamızda sizi destekliyeceğiz. yeni özellikler, belgeler veya tercümeler eklemeyle ilgilenenlere müteşşekiriz.

Güçlü Torrent Yönetimi

Bugünlerde, bant genişliği değerli bir ürün. Transmission bu ürünü etkin şekilde oranlamanızı sağlar. Torrentlarını maksimum performans için beklemeye almak isteyebilirsiniz. Veya hızları doruk noktasındayken sınırlamak isteyebilirsiniz. O sadece siz istediğinizda en zorlu şekilde çalışacaktır. Uyarı desteği ile size neler olduğu hakkında uyarı verir, böylece önemli şeyleri yapmaya geri dönebilirsiniz.

Kurulum

Yazılımı synaptic'de transmission paketini aratıp, kurabilirsiniz.

Olumlu&Olumsuz Yanları

Olumsuz yanları:

  • Ktorrentda dosyaları doğrudan programın içinden videolarda sağ tıkla önizle ile sisteminizdeki önizleme yazılımı açılır ne indiriyorsunuz kontrolünü yapabilirsiniz. transmissionda önizleme seçeneği yok indirdiğiniz dosyanın klasörüne girip önizlemeyi elinizle çalıştırarak yapmalısınız.
  • Çoklu izleyici desteği yok. Dolayısyla Ktorrentda olan alternatif izleyiciye bağlanma aynı anda bir çok yerden özelliğide yok.

Ekran Görüntüleri

Transmission.png

Transmission2.png

Transmisson3.png

Transmisson4.png

Transmisson5.png

Transmisson7.png

İlgili Bağlantılar